Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Toruński Dom Aukcyjny  


 

Celem Toruńskiego Domu Aukcyjnego jest aktywne działanie w obszarze szeroko pojętej sztuki współczesnej. Realizacji tego celu służą, organizowane przez nas, Aukcje Młodej Sztuki, na których pragniemy prezentować najwyższej jakości poszukiwania i kreacje współczesnych malarzy, grafików oraz rzeźbiarzy. Z twórczością młodych artystów chcemy dotrzeć do jak najszerszej publiczności, by wzruszać pięknem, by zachwycać obrazem.  Będziemy systematycznie organizować działalność wystawienniczą, chcemy  współpracować z artystami z całej Polski, nie zapominając o promowaniu twórczości lokalnej.

 

 

Dla artystów jest to doskonała możliwość zaprezentowania się szerokiemu gronu odbiorców, realizując jednocześnie funkcję edukacyjną i uwrażliwiając ich na sztukę. Jest to również szansa na dotarcie do środowiska pasjonatów sztuki, kolekcjonerów i inwestorów. Artyści aktywni na rynku sztuki poznają się wzajemnie, mają okazję do dyskusji i wymiany myśli, uzyskują impulsy pozytywnie wpływające na ich rozwój.

 

 

 

Kolekcjonerom pragniemy zaprezentować aktualne dzieła artystów, którzy z impetem wkraczają na rynek sztuki oraz tych, których twórczość została już doceniona i jest rozpoznawalna. Oprócz pozytywnych doznań, wynikających z obcowania ze sztuką, należy pamiętać, iż nabycie takiego dzieła może okazać się doskonałą inwestycją!